• Wpisów: 370
 • Średnio co: 6 dni
 • Ostatni wpis: 5 lat temu, 15:35
 • Licznik odwiedzin: 121 051 / 2565 dni
 
dorota.ptaszkowska51
 


*Bolek z pogruchotana czaszką*
Kto wie czym przewinił? Może zupa była za słona, a nawinął się akurat pies. A może trzeba było pokazać kto tutaj jest panem? Jedno jest pewne, że trzeba było dużo siły i masę okrucieństwa by tak pobić. Czaszkę Bolek miał zgruchotaną. Luźne kości gniły wewnątrz, ale mózg został nieuszkodzony, choć wstrząśnięty. Jakby bicia było mało- duszenie. Efektem były zgruchotane kręgi szyjne. Dzięki walce wielu osób pies odzyskał sprawność i ma nowy, kochający dom.

*Okaleczony Brajl*
Nie wiem, niewiele ze świata pamiętam ostatni obraz? to była ludzka ręka!!! potem ból olbrzymi, aż oddech mi zabrało nagle nie widziałem - tylko czułem swoje zakrwawione ciało ... kolejny cios - za co? czy zrobiłem coś źle ? nie chciałem, przepraszam już będę grzeczny tylko ..... nie bij mnie .... Wydłubano mu oczy i wybito zęby, ale dzięki dobrym ludziom widzi i je.  

*Podpalony Doberman*
Jeśli zdaje się komuś, że to jakiś potwór, to niestety informuję, że nie. To doberman, któremu podpalono głowę. Był zapewne pięknym psem. Niestety kogoś poniosła fantazja. Ktoś postanowił udowodnić nam, że ludzie to najpodlejszy gatunek, który zabija i czyni krzywdę nie w obronie własnej, nie dla obrony terytorium czy zdobycia pożywienia, ale dla przyjemności...

*Jantarek z worka*
By opisać przypadek Jantarka wykorzystać trzeba dwa zdjęcia. Najpierw był worek, a potem w worku był Jantarek. Brak sierści na grzebiecie zdradzał, że pies został czymś oblany. Potem bez skrupułów wrzucono go w worek i wywalono w lesie. Całe szczęście został znaleziony, odratowany, a potem znalazł swoje miejsce u boku Ludzi.


*Katowana Lenka*
Bita była prawdopodobnie przez swoje całe psie życie. Za którymś razem interweniowała policja i odebrała psa. Stan straszny.Lenka miała rozległe obrażenia głowy, rany cięte na głowie, krwiaki w oczach, krew we wszystkich komorach oka, dużą ilość punktowych wrzodów na rogówce.Do tego intensywne krwotoki z nosa. Walczyła o nią grupa ludzi i wywalczyła to, że Lenka żyje i ma swojego człowieka, prawdziwego Człowieka.

Te przypadki, zdjęcia i wiele wiele innych znajdziecie na stronie www.sowz.org/index.php?id=drastyczne .

Nie możesz dodać komentarza.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego
 •  
   
  Bo prawda jest jedna i prawdziwa - Ludzie choć mądrzy i świadomi swojej inteligencji oraz tego co złe robią okrutne rzeczy i w tym tkwi nasza głupota. Dlaczego więc nazywamy się mądrzejszymi od zwierząt?
  Nie jesteśmy mądrzejsi. I pora się z tym pogodzić. Najbardziej żal niewinnych i bezbronnych ofiar ludzkiej "mądrości"
   
 •  
   
  Biedne zwierzęta... nie wiem jak można być tak podłym : (